Elegance Clinic saç ekimi operasyonu olduysanız operasyon sonrasında da öncesinde aldığınız hizmet kalitesini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Saç ekimi sonrası aslında saç ekimi operasyonunun kalitesi kadar önemli bir konudur. Özellikle saçların bakımı ve beslenmesi için Elegance Clinic 15 yıllık deneyimi ile en ideal olanını sunmak hedefindedir.

Saç Ekimi Sonrası Elegance Clinic

Saç ekimi sonrası dendiğinde saç ekimi operasyon gününden  itibaren 18. Aya kadar olan süreci ifade edebiliriz. 

Elegance Clinic’ten hizmet alan herkes yaşam boyu bizim gözlem ve takibimizdedir. 

Genel olarak saç ekimi sonrası süreçteki kritik adımlar şunlardır:

  1. operasyondan sonraki ilk gün kliniğimizde panusmanınız yapılır. 15 günlük bakım sürecinizin anlatımı yapılır.  2-15. Gün arasında saçların yıkamalarının dışında, kabuklanma ve kabukların dökülmesi sürecinde hasta temsilcisi tarafından en az 2 defa doğrudan iletişime geçileceksiniz.
  2. 1-3 Ay ekilen greftlerin şok dökülmesi sonrasında saçlar çıkmaya başlayacaktır ve Elegance Clinic hasta temsilcisi ilaç takibi ve genel sağlık durumu ile ilgili olarak yine sizinle iletişime geçecektir.
  3. 6. Ay artık saçlarınız çıkmaya başlamıştır ve donor alan da kendini onarmıştır. Bu sürecin takibi de yine saç ekimi hasta temsilcileri ile sizinle iletişime geçilerek takip edilecektir.
  4. 12. Ay geldiğinde artık saçlarınızın %80 i çıkmıştır ve saçlarınız için artık son görünüme oldukça yaklaştığınız bir dönemdir. Bu dönemde yine saç ekimi hasta temsilciniz sizinle iletişime geçecektir.
  5. 18. Ay geldiğinde saçlarınız artık %95 sonuçlarını ortaya koymuştur ve bir kez daha sizinle iletişime geçilerek değerlendirme yapılır.

Elegance Clinic olarak operasyon takibi konusunda titiz ve özenli davranarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini çözümlemiş olmak hedefimizdir.

Elegance Clinic Çevrimiçi